-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Glanzige akoestische houten slatenpanelen voor stil en elegant interieur
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Melamine Driezijdig bedekt |
Interieur MDF Micro-geperforeerde akoestische panelen, akoestische geluidspanelen voor muren OEM
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Akustische houten slatenpanelen voor elegante geluidscontrole en interieurverbetering
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Verfijnde akoestische houten slatenpanelen voor geavanceerde geluidsoplossingen
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
600 mm 1200 mm lengte Houten akoestische diffuser panelen voor auditorium akoestiek
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 540*L 600/1200/1800/2400*T 158 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Eco-vriendelijke akoestische houten slatenpanelen voor een verhoogde omgeving in het interieur
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Melamine Driezijdig bedekt |
FSC-gecertificeerde houten akoestische diffuserpanelen voor opnamestudio's voor concertzalen
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
Kunstmatige geometrische PET 3D houten leisteen akoestische wandpanelen met geschilderd
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Finish: | Veneer/Melamine Three-side covered |
Rubberen harde houten akoestische diffuserpanelen Verbeterde geluidsreflectie en helderheid
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 600*L 600*T 250 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
HPL Finish Micro Perforated Acoustic Wall Panels voor studiowand en plafond
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

