-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Optimaliseer Akoestische Prestaties Aanpasbare Sleufhouten Panelen
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Micro-geperforeerde akoestische absorptiepanelen, geluidsabsorptieplaten 600x600 600x1200
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Superieure akoestische kunstpanelen voor geluiddichting en stijlverbetering
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Ontdek Stille Luxe met Winego Geperforeerde Houten Panelen voor Geluid
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Solid Wood QRD akoestische diffuser panelen PU verf Afwerking Natuurlijke hout kleur
| Basismateriaal: | Massivhout |
|---|---|
| Grootte: | W 100*L 2400*T 25 mm |
| Type: | Accoustic Diffuser |
Akoestische kunstpanelen voor een superieure geluidsbeheersing en stijlvolle interieurs
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Transform Interiors High-Performance Acoustic Groove Panels Brandvertragend MDF
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basis materiaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
100 mm dikke houten akoestische diffusorpanelen E1-klasse voor geluidsduidelijkheid
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 600*L 600*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Aanpasbare afwerking Hout akoestische diffuser panelen 250 mm dik voor muren
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 600*L 1200*T 250 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Hoogwaardige Akoestische Wandpanelen met Groeven en Brandwerendheid voor Moderne Interieurs
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |

