-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Eco-vriendelijke micro-geperforeerde akoestische wand- en plafondpanelen voor moderne interieurs
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Premium geluidsabsorberend micro-geperforeerd paneelsysteem met brandveilige constructie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Geurloze geluidsisolatie van hoog polymer 610x610 mm voor geluidsisolatie
| Basismateriaal: | Rubber, metaalpoeder en diverse additieven |
|---|---|
| Afmaken.: | Zwart |
| Grootte: | 610*610mm |
Flat Decorative Laminate Wall Boards Soundproofing 600x600 600x1200mm
| Naam: | Decoratieve laminaatwandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Anorganische materialen Geluidsisolatie board E1 Eco-vriendelijk voor hotelkamer
| Verpakking Details: | LOGO-service voor grote bestellingen |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |

