-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Esthetisch aantrekkelijk micro-geperforeerd akoestisch paneel voor kunstgalerijmuren
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Afmetingen: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Glanzige oppervlakte micro-geperforeerd akoestisch paneel voor hotel lobbies en zalen
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Hyperbolische structuur 3D-wolk akoestisch geluidsdifusorpaneel voor thuisbioscoop
| Basismateriaal: | Hoogdichtheid FRP-vorm geperst |
|---|---|
| Afmaken.: | Wit/rood... |
| Grootte: | 600*600mm |
Micro-geperforeerd akoestisch bord met decoratief fineer voor kantoor- en conferentieruimte
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Micro-geperforeerde panelen van architecturale kwaliteit voor creatieve ontwerpprojecten
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Professionele micro-geperforeerde panelen voor omroep- en audiostudios
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Vochtbestendige micro-geperforeerde panelen voor omgevingen met een hoge luchtvochtigheid
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Naadloze micro-geperforeerde plafondpanelen voor geïntegreerde geluidsoplossingen
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
High Impact Micro Perforated Panels voor sport- en fitnessfaciliteiten
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM 3D Muurkunst Panelen Decoratieve MDF Board Voor commerciële en woonkamers
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke/kleurverf |
| Grootte: | 1200*2400 mm |

