-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Super Micro Perforate akoestische houten panelen geluidsabsorberend 600x1200 1200x2400mm
| Type: | Super micro geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Stijlvolle decoratieve geperforeerde akoestische houten panelen voor commerciële studio
| Geluidsopname: | Hoog |
|---|---|
| brandwerend: | Klasse A |
| Basismateriaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Hoog NRC natuurlijke fineer geperforeerde akoestische houten panelen voor commercieel kantoor
| Geluidsopname: | 0.9 NRC |
|---|---|
| brandwerend: | Klasse A |
| Basismateriaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Grote geluidsabsorptie geperforeerde akoestische houten panelen voor huisversiering
| Basismateriaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400 mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |
Decoratieve geperforeerde akoestische houten panelen van natuurlijke fineer met E1-klasse
| Geluidsopname: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Brandvertragend veneer hout leisteen akoestisch houten paneel superieure geluidsopname
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Micro geperforeerde decoratieve akoestische houten panelen geluidsdicht 12 mm 15 mm 18 mm dik
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Houtfoelie geperforeerde akoestische houten panelen voor geluidsabsorptie in auditoriums 0.9NRC
| Geluidsopname: | 0.9 NRC |
|---|---|
| brandwerend: | Klasse A |
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
Vernishout Slate akoestische houten panelen voor muren geluidsdichte banden Fabriek Leverancier
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Premium Finish Micro Perforated Acoustic Wood Panels voor kantoorinterieurs
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |

