-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Hout geperforteerde akoestische houten plafondpanelen geluidsabsorptie en kunstdecoratie
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
OEM Upgrade Sound Clarity Hout akoestische diffuser panelen voor opnamestudio's
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 300/600*L 2400*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
MDF hout gegroeveerde akoestische wandpanelen voor interieur muziekzaal decor E1 E0 bescherming
| Naam: | MDF hout gegroeveerd akoestisch paneel Interieur muziekzaal Houten wandpaneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Micro-geperforeerde akoestische houten plafondpanelen, geluidsdichte plafondtegels 600x600mm
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Artistieke ontwerpen akoestische houten plafondpanelen geluidsabsorberende hangende plafondtegels
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Zwarte kleur akoestische houten slaten panelen polyestervezel MDF voor hotel decor
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400/3000*T21mm |
Brandbestendige akoestische houten wol plafondpanelen driehoekige vorm voor modern kantoor
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Acoustische houten wandpanelen 15 mm voor esthetische ruimtes
| Basismateriaal: | Brandwerend en MDF |
|---|---|
| Model: | GA9-2 |
| Standaardgrootte: | 133/197*2440 mm standaard andere op maat |
Zwarte akoestische houten slatenpanelen voor een stijlvolle geluidscontrole in elke omgeving
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Geluidsabsorberende hangende houten panelen plafond, geperforeerde houten akoestische panelen 12 mm
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |

