-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Plafond, muur, gelaagde akoestische houten panelen, akoestische houten panelen 12 mm HDF 9 mm PET
| Basismateriaal: | Zwarte HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernisje |
| Terug.: | Zwart PET |
15 mm 18 mm 21 mm gegroeveerde akoestische houten wandpanelen voor geluidsabsorberende decoratie
| Basismateriaal: | E1 MDF/FR MDF/A GRAD BOARD |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / HPL |
| Terug.: | Zwarte wol / Zwarte stof / Soundtex wol |
Geperforeerd hangend plafondsysteem akoestische geluidsisolatie 600x600 mm houten
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Eco-vriendelijke, akoestische houten slatenpanelen geluidsabsorberend 2400 mm E0-klasse
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Garantie: | 2 jaar |
0.7 NRC Micro-geperforeerde akoestische houten wandpanelen geluidsabsorptie en decoratie
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Moderne stijl veneer akoestische geperforeerde houten panelen voor woonkantoor
| Geluidsopname: | 0.9 NRC |
|---|---|
| brandwerend: | Klasse A |
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
12mm 15mm 18mm Micro Perforated Perforated Hout akoestische wandpanelen Moderne stijl
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |
Verminder echo en versterk akoestische houtwol akoestische panelen voor ziekenhuizen
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Ronde gatenstructuur akoestische geperforeerde houten panelen 2400mm 0,9NRC CE FSC
| Verpakking Details: | W600mm*L1200mm*T 15mm: 6 stuks per verpakking,de afzonderlijke verpakking is W615m*L1240mm*T130mm,46 |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |
Hoog NRC MDF akoestische houten slatspanelen, kantoor slatshout akoestische panelen
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |

