-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Geluidsdicht Walnoot akoestisch hout slaten panelen Eco-vriendelijke ingenieursfolie afwerking
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Hout veneer eiken akoestische houten wandpanelen Moderne stijl geluidsdicht 0.85NRC
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Vernierband Acustiek Houten Slat Panels 2400mm Houten Slat Wandtegels Op maat
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
OEM Micro-geperforeerde akoestische panelen, akoestische houten wandpanelen BS476 PART7 gecertificeerd
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Duidelijke en omvattende audio-ervaring Hout variabele akoestische diffuser panelen
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 300/600*L 2400*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Thermische isolatie akoestische houten wol wand en plafond panelen 0.9NRC Decoratief
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Geavanceerde houten akoestische diffuserpanelen voor superieure geluidscontrole en helderheid
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Hoogwaardige akoestische diffuserpanelen voor een evenwichtige en scherpe geluidsprestatie
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Precies ontworpen variabele akoestische diffusiepanelen voor optimale geluidsverdeling
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 300/600*L 2400*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Houten akoestische diffuserpanelen voor een evenwichtig geluid en een stijlvol interieurontwerp
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |

