-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Eco-gecertificeerd micro-perforated veneer voor commerciële akoestische wandpanelen
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
OEM Natuurlijke kleur akoestisch houtwol board E1 milieubescherming
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Acoustische houten slatenpanelen met filtrachter W600xL2400xT21mm
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Melamine-oppervlak Accoustic Wood Slat Panels 2400mm Lengte Voor interieurdecoratie
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
Vernis Afwerking Hout Slate akoestische wandpanelen, Hout akoestische plafondtegels 600x2400mm
| Basismateriaal: | Zwarte HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernisje |
| Terug.: | Zwart PET |
Nobel Walnoot Hout Slate akoestische wandpanelen 600x2400 600x3000mm Slate houten panelen
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
Melamine Cover akoestische houten slatspanelen 2400mm, slatste akoestische wandpanelen OEM
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
E1-klasse akoestische kunstpanelen Geluidsabsorptie 0,8 Hoge NRC 600x600 1200xL600mm
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |
Anti-microbiële akoestische houten wol panelen 600x1200mm vochtbestendig voor kantoor
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Op maat gemaakte moderne kunstzinnige geluidsdichte panelen, kunstzinnige akoestische wandpanelen CE FSC
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |

