-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Interieur decoratieve geluidsabsorberende wandpanelen Micro-perforatie CE FSC gecertificeerd
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Zwarte eiken akoestische houten muurpanelen 600x2400mm 0,85 NRC geluidsopname
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Kleur: | Zwarte eik |
Hoog inslagvermogen Houtwol akoestische wandpanelen zeshoekige vorm Voor hoteldecoratie
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Acustische houten geluidsdifusorpanelen Meerdere afwerkingen Gezondere binnenruimte
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
| Onderhoud: | Gemakkelijk schoon te maken |
Driezijdig houten fineer Slat Wall akoestisch paneel Walnut E0 Graad 21 mm Dik
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
Goed Duurzaamheid Micro Perforated Acoustic Panels Gemakkelijk te installeren
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |
Kleurrijk schilderen Houtwol akoestische panelen op maat vormen decoratie
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Veelzijdige akoestische panelen van houtwol voor geluidsisolatie en creatieve expressie
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
15 mm 18 mm dik micro geperforeerde akoestische panelen E1 Klasse 0,8 NRC geluidsabsorptie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Installatie op maat zonder inspanning Houten akustische panelen op grijs zwart felt
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Standaard ingenieurspaneel |

