-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
0.85 NRC gegroeveerde akoestische geluidspanelen voor kantoor, theater, auditorium en kerk
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Stijlvolle Akoestische Behandeling met Gegroefde Houten Panelen voor Moderne Architectuur
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Micro-geperforeerde akoestische panelen geluidsabsorptie en decoratie plafond systeem
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Moderne micro-geperforeerde akoestische wandpanelen voor vergaderruimtes
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Vernis micro-perforeerde akoestische wandpanelen voor studiowandtoepassingen
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
15 mm 18 mm 21 mm dikke laminaatwandpanelen geluidsisolatie voor hotelkantoor
| Naam: | Laminatiewandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Micro-perdorated akoestische platen geluidsisolatie decoratieve geluidsabsorptie paneel
| Verpakking Details: | W1200mm*L2400mm*T 14mm: 2 stuks per verpakking, de afmeting van de enkele verpakking is W1220m*L2415 |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |
Natuurlijke fineer geslaagd hout akoestische panelen HDF materialen geluidsdicht CE FSC
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
Gepersonaliseerde esthetiek akoestische slate houten wandpanelen melamine afwerking 600x2400mm
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
Aanpasbare esthetiek Kunstmatige akoestische panelen Hoge NRC Voor plafonddecoratie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |

