-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Brandvertrager en MDF met gegroeveerde akoestische panelen Melamine-afwerking voor wanddecoratie
| Basismateriaal: | Brandwerend en MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Melamine |
| Standaardgrootte: | 133/197*2440 mm standaard andere op maat |
12 mm 15 mm akoestische kunstzinnige geluidsabsorberende panelen geluidsreductie brandwerend
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
0.95 NRC geluidsabsorberende akoestische wandkunstpanelen voor opnamestudio's
| Geluidsopname: | 0.95 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
OEM Low Emission Art Acoustic Panels Geluidsabsorberende duurzame materialen
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
|---|---|
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Hoogwaardige houten slatenpanelen voor akoestiek en esthetische verfijning
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Aanpasbare kunst akoestische panelen met hoge NRC voor geluidsreductie en stijl
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Een kwaliteit MGO board,MDF,HDF,Pine milieuvriendelijk MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Plywood Modulaire laminaatwandpanelen Interieur Ruimte Decoratieve geluidsabsorptie
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk triplex |
|---|---|
| Afmaken.: | Lamineren met veel kleur en korrels |
| Grootte: | 200/400/600/800/1200*28000 mm |
Hout decoratieve super micro geperforeerde akoestische panelen veneer HPL melamine afwerking
| Type: | Supermicro geperforeerde houten geluidsabsorberende decoratieve akoestische panelen |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Op maat gemaakte micro-geperforeerde akoestische panelen Vochtbestendig 12 mm 15 mm 18 mm
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |
15mm 18mm Super Micro Perforated Acoustic Panels Interieur geluidsisolatie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| Grootte: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |

