-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Hot Seal Hout Slat akoestisch paneel Esthetiek en akoestiek voor de binnenmuur
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Aanpassen van verschillende vormen van houten plaat akoestische panelen aan esthetische behoeften te voldoen
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Moderne houten akustische panelen met verschillende kleuren
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Op maat gemaakte geluidsdichte solide houten akustische panelen van 21 mm Dikte 0,85 NRC
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Lat: | Massivhout |
| Massivhout: | Eiken, Walnoten, Witte Wax Hout |
Elegant decoratief veneer hout slate akoestische panelen felt backing 0.85NRC E0 graad
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm HDF |
Premium geluidsdifusiepanelen voor heldere en evenwichtige akoestische ruimtes
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Groeveerde opnamestudio akoestische panelen brandwerend 15mm 18mm 21mm Dikte
| Naam: | Gegroefd houten akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / HPL |
Op maat gemaakt micro-geperforeerd houten plaat, brandbestendige geperforeerde houten plafondpanelen
| Materiaal: | MDF/A-klasse MGO |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine/HPL-brandbestendig/PU-verf |
Elegant houten fineer geperforeerd akoestisch paneel voor studio's en auditoriums
| Materiaal: | Standaard MDF/Rood brandwerend MDF |
|---|---|
| Afmeting: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken.: | Vernisje |
Stijlvolle Afwerking Geperforeerd Akoestisch Paneel Voor Luxe Hotel Akoestische Decoratie
| Materiaal: | Standaard MDF/Rood brandwerend MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
| Afmaken: | Vernisje |

