-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
MDF-panelen geluidsdichte plafondtegels V geperforeerde akoestische plafondpanelen maat
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Eco-vriendelijke houten akoestische diffuser panelen, geluidsdiffuser wandpanelen 600x600mm
| Basismateriaal: | Hoogdichtheid FRP-vorm geperst |
|---|---|
| Afmaken.: | Rood/Wit... |
| Grootte: | 600*600mm |
Houten geperforeerde akoestische wandpanelen, decoratieve geluidsdichte houten panelen CE FSC
| Type: | Geperforeerde akoestische houten geluidsdempende decoratieve panelen |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
2400mm akoestisch muurpaneel, Walnut akoestisch paneel voor kantoor studio
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm achterste akoestische felt + 12 mm massief hout |
2400 mm natuurlijke eiken akoestische plaat houten wandpanelen met zwartgrijze felt achtergrond
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Garantie: | 3 jaar |
Acoustische wandpanelen van natuurlijk hout slats Brandvertrager 0,85 NRC Geluidsopname
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Lat: | Pine Eco MDF/ E0 Zwart HDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Hoog NRC en esthetisch hout Slat akoestisch paneel gemakkelijk te installeren voor de muur
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
MDF micro-perforated akoestische panelen 12mm 15mm 18mm voor binnen plafond en muur
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Micro geperforeerde akoestische houten wandpanelen geluidsbarrièreplaten 1200x600 2400x1200mm
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Micro-geperforeerde MDF-panelen geluidsabsorberende en decoratieve wandpanelen
| Type: | Micro-geperforeerde MDF-panelen |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |

