-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Accoustic art panels voor geluiddichting en interieurdecoratie
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Opgehangen akoestische plafondpanelen geluidsabsorberende plafondsystemen 12 mm dikte
| Akoestische Prestaties: | Hoog |
|---|---|
| Materiaal: | Hout |
| Toepassing: | Commerciële, educatieve, residentiële |
Mdf Ceiling System Soundproof Wood Panels Fireproof and Waterproof Panels
| Base materiall: | Wood |
|---|---|
| Environmental Protection: | yes |
| MOQ: | 50PCS |
Natuurlijke / schilderkleur akoestische houten wol panelen langdurige geluidsisolatie
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Schokbestendigheid akoestische panelen van houtwol 15 mm 20 mm 25 mm Dikte
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
Geluidsabsorptie akoestisch houten muurpaneel op zwarte vilt 0,85 NRC
| Basismateriaal: | Zwarte HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernisje |
| Terug.: | Zwart PET |
Geluidsbestrijding akoestische houten slatenpanelen voor muren en plafonds 600x2400 mm
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF + polyestervezels |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Interieur Decoratie Akoestische houten plafondpaneelen Vlak oppervlak Hangende houten plafondtegels
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |
Groothandel Accoustic Wood Wool Panels, Wood Wool Sound Absorption Board 0,9 NRC
| Grondstoffen: | Wolvezels/ongeorganisch cement |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke kleur/verf kleur |
| Grootte: | W 600/1200*L 600/1200/2400*T 15/20/25 mm |
12 mm dikte akoestische houten plafondpanelen geluidsabsorberende plafondtegels platte rand
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/HDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis / Melamine / Melamine |
| Grootte: | Standaard 600*600 mm |

