-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
MDF Art 3D Decoratief Muurpaneel 12mm 15mm Voor commerciële en huishoudelijke ruimte
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke / kleuren schilderen |
| Grootte: | 1200*2400 mm |
Hoge NRC micro-geperforeerde panelen brandbeheersbaar oppervlak voor studiowand
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Eco-vriendelijke micro-geperforeerde geluidspanelen met fineer voor thuis en commercieel gebruik
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Eco-vriendelijke micro-geperforeerde geluidspanelen met fineer voor thuis en commercieel gebruik
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
Milieuvriendelijk Micro Geperforeerd Geluidspaneel Met Hoge NRC Voor Thuiswand
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF/Standaard MDF/ |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |
MDF basis 3D decoratieve wandpanelen Natuurlijke of kleurverf Afwerking 6 mm 15 mm Dik
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke / kleuren schilderen |
| Grootte: | 1200*2400 mm |
Duurzame brandwerende gegroeveerde akoestische panelen voor helderder, stiller ruimtes
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Eco-vriendelijke houten QRD-geluidsdifusor 100 mm dik voor thuisstudio
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 600*L 600*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Interieurontwerp Gedrukt veneerbord Grafisch ontwerp voor commercieel kantoor
| Basismateriaal: | houtvezels van MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Andere natuurlijke fineeropties zijn White Oak, Black Oak en Black Walnut |
| Grootte: | 1200*2400 mm |
Innovatief akoestisch paneelsysteem met micro-perforatieontwerp voor geavanceerde geluidscontrole
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Rood brandwerend MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15/18mm |

