-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Kunstmatige akoestische panelen, kunstmatige geluidsdichte panelen brandwerend.
| Verpakking Details: | Palet met hoekbescherming LOGO service voor grote bestellingen |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |
Stijlvolle houten akustische panelen voor geluidsreductie en visuele harmonie
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Functionele en stijlvolle houten akustische panelen voor geluidsoptimalisatie
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Moderne houten slaten akoestische panelen Melamine afwerking geluidsreductie
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Houten akustische panelen van slaten voor verbeterde geluidsabsorptie en natuurlijke esthetische aantrekkingskracht
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Aanpasbare houten akustische panelen voor stil en stijlvol interieur
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Premium houten akustische panelen voor verfijnd geluid en stijl
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Premium houten akustische panelen voor effectief geluidsmanagement en stijlvol interieur
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Inwendige geluidsisolatie gegroeveerde akoestische panelen 2440 mm met rood brandwerend MDF
| Basismateriaal: | Brandwerend en MDF |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking: | Melamine |
| Standaardgrootte: | 133/197*2440 mm standaard andere op maat |
Melamine MDF gegroeveerde akoestische panelen 133x2440mm 197x2440mm voor plafond en muur
| Basismateriaal: | Brandwerend en MDF |
|---|---|
| Afmaken.: | Melamine |
| Standaardgrootte: | 133/197*2440 mm standaard andere op maat |

