-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Vernisoppervlakte Afwerking Interieur Laminaat Wandpanelen Met E1 E0 Milieustandaarden
| Kleur: | Verscheidene opties |
|---|---|
| Type: | muurpanelen |
| Toepassing: | Inwendige muren in woon-, handels- en gastvrijheidsruimtes |
Decoratieve geïmpregneerde fineerpanelen voor interieurwandbekleding 2400 mm
| Basismateriaal: | MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D-wandpaneel |
Eiken fineer gelamineerde MDF wandpanelen, gelamineerde wandplanken 9mm-18mm dik
| Naam: | Laminatiewandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Vlak gelamineerd geluidsverdoofd wandpaneel MDF maat voor kantoor hotel
| Naam: | Decoratieve laminaatwandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Premium geïmprimeerde fineerpanelen voor woning- en kantoorinterieurs 2400 mm
| Basismateriaal: | MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Grootte: | 1200*2400 mm |
| Type: | 3D Wall Panel |
Decoratief laminaat geluidsdichtingswandpaneel 600x1200 1200x2400mm Voor hotelkantoor
| Naam: | Laminatiewandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Edelnoot plat gelamineerd wandpaneel, geluidsdichte panelen voor muren
| Naam: | Decoratieve laminaatwandpanelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Gummiebloemmat Hoogpolimer akoestische barrière Gevoel 2 mm dik
| Basismateriaal: | Rubber, metaalpoeder en diverse additieven |
|---|---|
| Afmaken.: | Zwart |
| Grootte: | 610*610mm |
E1-klasse gegroeveerde akoestische panelen geluidsabsorberende wandpanelen 0,9 NRC CE FSC-gecertificeerd
| Toepassing: | Kanalen, vergaderzalen, auditoriums, restaurants, enz. |
|---|---|
| Installatie: | Direct op de muur of het plafond met kleef- of mechanische clips |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis/melamine/Hpl brandbestendig |
E1-klasse Super Micro Perdorated akoestische panelen voor geluidsabsorptie in het interieur
| Verpakking Details: | W200mm*L2400mm*T 15mm: 6 stuks per verpakking,de afzonderlijke verpakking is W230m*L2430mm*T130mm,27 |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |

