-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Winego Groove Panel Systems Gebouwd voor Akoestisch Comfort en Stijlvolle Omgevingen
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basis materiaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Kunstmatige gegroeveerde akoestische panelen, MDF geluidsabsorberende wandpanelen Modern ontwerp
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Moderne gegroeveerde akoestische panelen met verschillende kleuren voor de muur
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Verbeter uw ruimte met elegante en efficiënte kunst akoestische panelen
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Super micro-geperforeerd akoestisch paneel voor elite akoestische omgevingen
| Naam: | Art micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Premium Super Micro-Perforated akoestisch paneel voor geluidsbeheersing en moderne interieurs
| Naam: | Art micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel Elegante oplossing voor geluidsreductie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel met aluminium kern en houten fineer / laminaat afwerking
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Size: | 600*1200 |
Herdefinieer Ruimteakoestiek met Winego Sleufpanelen voor Grote Locaties en Studio's
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Kunstmatige akoestische panelen voor geluidsbeheersing en esthetische verbetering
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |

