-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Tijdloze houten akustische panelen voor harmonieuze interieurs
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Premium met milieuvriendelijk materiaal Hout Slat akoestische panelen voor elegante ruimtes
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Veelzijdige kleur voor het kiezen van houten slate akoestische panelen voor de binnenmuur
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Art Design And Aesthetics Groeveerd akoestisch paneel voor conferentieruimtes
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Aanpasbare ontwerpopties Groeveerd akoestisch paneel voor veelzijdige toepassingen
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Noise Reduction Wood Slat Acoustic Panel For Studios And Theaters Wall And Ceiling
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Moderne houten akustische plaat met PET-filter voor muren en plafonds
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Verbeter geluidsabsorptie met gegroeveerd akoestisch paneel voor studio's en theaters
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Hoog NRC gegroeveerd akoestisch paneel met moderne esthetische aantrekkingskracht voor veelzijdige toepassingen
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Hedendaags houten slaten akoestisch paneel Innovatief en aanpasbaar
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |

