-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Duurzame en milieuvriendelijke houten akustische panelen voor muren en plafonds
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Hoogwaardige akoestische panelen voor geluidsisolatie en verbetering van het ontwerp
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel milieuvriendelijke geluidsbeheersing met aangepaste afwerking
| Sound Absorption: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel Innovatief ontwerp voor optimale geluidsisolatie
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel met stijlvolle afwerking
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Premium houten diffuserpanelen voor superieure akoestische controle en verbeterde geluidsduidelijkheid
| Base materiall: | Rubber solide wood/Pine wood/HDF |
|---|---|
| Size: | W 300/600*L 2400*T 100mm |
| Type: | Wooden diffuser WD series |
Op maat gemaakte afwerking geluidsabsorberend wandpaneel gegroeveerde houten akoestische panelen Frankrijk A+
| Naam: | Gepersonaliseerde Fihishes Sound Absorbing Wandpaneel Groeven Houten akoestische panelen |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Veneer / Melamine / HPL of op maat |
Moderne houten slats met verschillende kleuren voor ultieme rust
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Op maat gemaakte verschillende kleuren Hout slatschild akoestisch paneel Voldoen aan esthetische eisen
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Hoogwaardige houten akustische panelen voor huizen en kantoren
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |

