-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
12 mm 15 mm decoratieve akoestische artistieke geluidspanelen voor plafond en muur hoog NRC
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Geluidsabsorptie Micro-geperforeerd akoestisch paneel Eco-vriendelijke en stijlvolle afwerking
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W590/1200*L590/1200/2420*T15/18mm |
0.85 NRC Hout Slate akoestische panelen Melamine Afwerking Hoge dichtheid Voor schoolinrichting
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400/3000*T21mm |
Eco-vriendelijk houten akustisch paneel met slaten Duurzaam en stijlvol akoestisch ontwerp
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Micro-geperforeerde akoestische panelen 15mm 18mm, akoestische tegels geluidsabsorptie
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
0.8 NRC Artistieke akoestische panelen Eco-vriendelijk hout voor moderne woningversiering
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E1 Rang |
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
Hoogwaardig houten slatschild akoestisch paneel verfijnd en esthetisch akoestisch verbeterd
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Veelzijdige kleuren en duurzaam gegroeveerd akoestisch paneel voor educatieve ruimtes
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Verhoog het akoestisch ontwerp met Winego gegroeveerde panelen voor premium geluidsomgevingen
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Premium houten akustisch paneel - Stijlvolle akoestische oplossing voor moderne interieurs
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |

