-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Elegant houten laan akoestisch paneel Functioneel en artistiek geluidsopname
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Elegant houten akustische panelen met houtkorrel textuur voor woonkamer
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Verbeter de akoestiek van het theater met gegroeveerd akoestisch paneel voor een betere geluidsduidelijkheid
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Hoog NRC gegroeveerd akoestisch paneel voor effectieve geluidsabsorptie in theaters
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Eco-vriendelijk en stijlvol gegroeveerd akoestisch paneel voor Auditorium Church Theater
| Name: | Grooved MDF Wood Fiber Acoustic Panel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Surface finish: | Veneer / Melamine / HPL |
Verscheidene afwerking en model om te kiezen gegroeveerd akoestisch paneel voor conferentie muur
| naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Base material: | Fire Retardand MDF/ Standard MDF / A GRADE BOARDE |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Geluidsopname E1 Garde gegroeveerde akoestische panelen met CE FSC Frankrijk A+ goedgekeurd
| Naam: | gegroefd akoestisch paneel |
|---|---|
| Afmaken.: | Vernis/melamine/Hpl brandbestendig |
| Grootte: | W133mm*2440/3000mm*T12/15/18mm W197mm*2440/3000mm*T12/15/18mm |
Super Micro Perforated Acoustic Panels MDF Board Geluidsreductie 0,8 NRC
| Type: | Micro-geperforeerd akoestisch paneel |
|---|---|
| Grootte: | 600/1200*600/1200/2400 mm |
| Dikte: | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
Tijdloze houten akustische panelen voor harmonieuze interieurs
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Eco-vriendelijke en stijlvolle houten akustische panelen voor vergaderruimtes
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |

