-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Hoogwaardige akoestische panelen voor geluidsisolatie en verbetering van het ontwerp
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Stijlvolle akoestische panelen voor verbeterd geluid en interieurontwerp
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Hoogwaardige akoestische panelen voor geluidsabsorptie en esthetisch ontwerp
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Micro-geperforeerd akoestisch paneel Geavanceerde geluiddichting met aanpasbare afwerking
| Geluidsopname: | 0.8 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | MDF |
| Grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T15/18mm |
Hoog NRC hout slatschild akoestisch paneel met moderne esthetische aantrekkingskracht voor commerciële interieurs
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400*T21mm |
Verbeter de visuele en akoestische balans met Winego Groove Panels in openbare ruimtes
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Ervaar Natuurlijke Esthetiek en Superieure Akoestiek met Houten Groefpanelen
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Architecturale akoestische panelen voor geluidsduidelijkheid en harmonie van het ontwerp
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Professionele akoestische besturing met Winego lineaire gegroeveerde planken voor veeldoelig gebruik
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basis materiaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Creëer Intelligente Geluidslandschappen Milieuvriendelijke Akoestische Panelen van Winego
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basis materiaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |

