-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Acoustiekpanelen voor geluidsreductie en creatief interieurontwerp
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Innovatieve micro-geperforeerde akoestische panelen met aluminium honingraat kern
| Geluidsopname: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Material: | Honeycomb Aluminum |
| Grootte: | 600*1200 |
Verbeter de Geluidskwaliteit in Architecturale Ruimtes met Sleufvormige Akoestische Paneeloplossingen
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
E0 Milieubescherming Gegroefde Akoestische Panelen in Hedendaagse Projecten
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Winego-geluidsdempingspanelen met blendingfunctionaliteit en elegant ontwerp
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Bouw geluidsvriendelijke omgevingen met Winego Groefpanelen voor binnenshuis projecten
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basis materiaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Premium brandwerende akoestische panelen met groeven voor hoogwaardige geluidsruimtes
| Naam: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |
Kunstmatige geluidsabsorptiepanelen voor interieurontwerp en akoestiek
| Naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Materiaal: | MDF/A-kwaliteit MGO/vast hout |
| grootte: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
milieuvriendelijke artistieke akoestische panelen voor geluidsbeheersing en geluidsduidelijkheid
| naam: | Kunst akoestisch paneel |
|---|---|
| Material: | MDF/A grade MGO/Solid wood |
| Size: | W600/1200*L600/1200/2400*T12/15mm |
Brandwerende Akoestische Design Groefpanelen voor Premium Geluidsomgevingen
| NAAM: | Gegroefd MDF-houtvezel akoestisch paneel |
|---|---|
| Basismateriaal: | Brandbestendige en MDF/Standaard MDF/A-Klasse BOARD |
| Oppervlakte afwerking: | Vernis / Melamine / HPL |

