-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Moderne ontwerp geïmprimeerde fineer akoestische panelen 1200x2400mm voor kantoorgebruik
| Basismateriaal: | ECO-vriendelijk MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Afmaken.: | Natuurlijke / kleuren schilderen |
| Grootte: | 1200*2400 mm |
Hoogwaardig micro-geperforeerd akoestisch paneel met honingraatkern
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Honingraataluminium |
| Size: | 600*1200 |
Premium Honeycomb Core micro-geperforeerde akoestische panelen voor geluidsregeling
| Sound Absorption: | 0.9 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | Honingraataluminium |
| Size: | 600*1200 |
Vierkante houten QRD akoestische diffuser met verbeterde geluidsdispersie voor studio
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 600*L 600*T 100 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
3D houten akoestische QRD-geluidsdifusor voor muziekstudio met verschillende Burlywood
| Basismateriaal: | Solid hout van rubber/dennenhout/HDF |
|---|---|
| Grootte: | W 350*L 600/1200/1800/2400*T 350 mm |
| Type: | Houten diffuser WD-serie |
Aluminium frame akoestische stand geluidsdicht draagbare kamer CE-gecertificeerd
| Verpakking Details: | Houten pallet |
|---|---|
| Levertijd: | 2 weken |
| Betalingscondities: | TT: 50% aanbetaling saldo vóór verzending |
Innovatief ontwerp geïmprimeerde fineerwandpanelen voor huisdecoratie 2400mm
| Basismateriaal: | MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Grootte: | 1200*2400 mm |
| Type: | 3D-wandpaneel |
Verscheidene afwerking Gedrukt decoratief fineer wandpanelen Gemakkelijk te installeren 2400mm
| Basismateriaal: | MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Grootte: | 1200*2400 mm |
| Beheerswijze: | CNC-machines |
Aesthetische schoonheid Geprinte 3D Decoratieve wandpanelen fineerplaat 2400mm E1 Grade
| Basismateriaal: | MDF/pleisterhout |
|---|---|
| Grootte: | 1200*2400 mm |
| Type: | 3D-wandpaneel |
3D-elegante embossed veneerwandpanelen voor interieurontwerp 2400 mm
| Base materiall: | MDF/Plywood |
|---|---|
| Size: | 1200*2400mm |
| Type: | 3D Wall Panel |

