-
Accoutische houten panelen
-
Houten akustische platen
-
met een diameter van niet meer dan 50 mm
-
Micro-geperforeerde akoestische panelen
-
Gegroefde akoestische panelen
-
Kunst akoestische panelen
-
Houten plafondpanelen
-
3d decoratieve muurpanelen
-
gelamineerde muurpanelen
-
Accoustic panels van stof
-
Houten akoestische diffuserpanelen
-
Polyester Akoestische Comités
-
Geluidsdichte mat
-
Acoustiek
-
met een gewicht van niet meer dan 10 kg
Luxe houten akustisch paneel Elegante en efficiënte geluidsoplossing
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Moderne Luxe Hout Slat akoestisch paneel Elegante veneer afwerking Voor Studio
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
|---|---|
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
| Afmaken.: | Vernis/melamine Driezijdig bedekt |
Duurzame en milieuvriendelijke houten akustische panelen voor muren en plafonds
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Grootte: | W600*L2400*T21mm |
Houten akustische panelen voor geluidsreductie en interieurharmonie
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Premium houten akustische panelen voor effectief geluidsmanagement en stijlvol interieur
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Driezijdig houten fineer Slat Wall akoestisch paneel Walnut E0 Graad 21 mm Dik
| Geluidsopname: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Milieuvriendelijk: | E0 Rang |
| Materiaal: | 9 mm polyestervezel + 12 mm MDF |
Elegante houten akustische panelen voor moderne interieurs en geluidsbeheersing
| Sound Absorption: | 0.85 NRC |
|---|---|
| Material: | 9mm Polyester Fiber + 12mm MDF |
| Size: | W600*L2400/3000*T21mm |
Fabrieken met een hoogwaardige polyester-FIber
| Basismateriaal: | PET |
|---|---|
| Grootte: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |
| Afmaken.: | Geweven |
Verzorgingsapparatuur voor huishoudens
| Basismateriaal: | PET |
|---|---|
| Grootte: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |
| Afmaken.: | Leder |
Op maat gemaakte verschillende patronen decoratieve akoestische panelen voor de kleuterschool
| Basismateriaal: | PET |
|---|---|
| Grootte: | W600/800/1220 *L 2440/2600/2800/3000*T 9/12mm |
| Afmaken.: | Leder |

